Αγρυπνία προς τιμή του Αγίου Παισίου του Αγιορείτου στην Σκιάθο. Πολλοί πιστοί έχουν την ευλογία στην Σκιάθο αφού γνώρισαν τον Άγιο όταν ήταν στο Άγιο Όρος.
Όπως γίνεται κάθε χρόνο έτσι και φέτος θα πραγματοποιηθεί Ιερά Αγρυπνία προς δόξα Θεού και Αγίου Παϊσίου.
Απόψε Πέμπτη 11 Ιουλίου 2024 από τις 8:00μ.μ.-11:00μ.μ. θα τελείται Ιερά Αγρυπνία στη μνήμη του Αγίου Παϊσίου του Αγιορείτου στο εκκλησάκι του Αγίου Γεωργίου (αεροδρόμιο).